Катерина Лабузова, Ольга Матищак та Ельвіра Шмігель, здобувачі вищої освіти першого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська), взяли участь у конкурсі художнього перекладу “NOC TŁUMACZY”, який було організовано Центром польської культури і європейського діалогу в Івано-Франківську спільно з кафедрою слов’янських мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Мета конкурсу – популяризація польської літератури, розвиток умінь і навичок художнього перекладу, підтримка молодих талантів. Для перекладу учасникам було запропоновано твори Ципріана Норвіда, Тадеуша Ружевіча, Кароля Войтили та інших авторів. За результатами конкурсу дівчата отримали дипломи учасників та цінні подарунки. Пишаємось такими активними та цілеспрямованими першокурсниками!
Вітаємо участників конкурсу художнього перекладу “NOC TŁUMACZY”!