Студенти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська) мали можливість долучитися до видатної події, краще пізнати основні віхи історії народу, мову якого вивчають, і заглибитись у роздуми на тему свободи, волі і незалежності. 8 червня в костелі святого Петра і Павла м. Кам’янця-Подільського  відбулось вшанування Дня Конституції 3-го Травня. Було представлено виставку під назвою «Конституція 3 Травня. Історія і традиція» до 230 річницю її ухвалення, створену за сприяння  Музею історії Польщі та Інституту історії Литви. Полотна демонструють історію різних відрізків державотворення аж до 1990 року. Вітальні слова виголосили Дам’ян Цярцінський, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці, та настоятель храму о. Роман Тваруг. Відвідувачів вітали представники влади міста та завідувачі музеїв.

Студенти-полоністи відвідали захід, присвячений Дню Конституції Польщі