Заступник декана з профорієнтаційної роботи, доцент кафедри Наталія Дворницька взяла активну участь у колективній поїздці профорієнтаційного спрямування до навчальних закладів Тернопільської області.  Під час поїздки викладачі, представники різних факультетів університету,  виступили перед учнями 10-11 класів шкіл селища міського типу Мельниця-Подільська, с. Кривче, с. Гермаківка, с. Іване-Пусте, с. Дзвинячка і презентували можливості та переваги навчання в К-ПНУ ім. І. Огієнка. Н. Дворницька, висвітливши різні аспекти роботи факультету та предметних кафедр, акцентувала увагу на програмах освітніх можливостей для майбутніх студентів, перспективах участі в міжнародних програмах академічної мобільності Erasmus, DAAD, NAWA.

Продовжуємо профорієнтацію