5 квітня відбулась настановна конференція з Навчальної ознайомлювальної педагогічної практики для здобувачів вищої освіти 3 курсу першого (бакалаврського) рівня спеціальностей 014 Середня освіта (Мова і література (англійська) за освітньо-професійною програмою Англійська мова і зарубіжна література з додатковою предметною спеціальністю «Мова і література (німецька / польська)»; 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) за освітньо-професійною програмою Німецька мова і зарубіжна література з додатковою предметною спеціальністю «Мова і література (англійська)»; 014 Середня освіта (Мова і література (польська) за освітньо-професійною програмою Польська мова і зарубіжна література з додатковою предметною спеціальністю «Мова і література (англійська)». Настанови з англійської, німецької, польської мов та зарубіжної літератури надали доценти Сторчова Т.В., Калинюк Т.В., Шулик П.Л. та асистент Ринда В.В. Керівник практики факультету доцент Білоусова Т.П. поінформувала студентів про обсяг і зміст звітної документації з практики, особливості проведення цього виду навчальної роботи в період карантину, про правила техніки безпеки під час практики. Відбулось конструктивне обговорення завдань, здобувачі вищої освіти отримали контакти керівників.

Настановна конференція з Навчальної ознайомлювальної педагогічної практики