19 березня на факультеті іноземної філології відбувся літературно-музичний захід, присвячений 100-річчю з дня народження видатного польського письменника-футуролога Станіслава Лема. У підготовці заходу взяли участь студенти спеціальності Мова і література (польська) та учасники Творчої групи факультету Аліна Недвецька, Яна Ільницька, Валерія Марунчак, Аліна Циганюк,
Дмитро Сєргушев, Анна Ясинецька, Дмитро Бойко, Катерина Соколова, Володимир Бабійчук, Діана Місюра, Валерія Сіднюк, Дмитро Семенишен, Владислав Михайлюк, Тетяна Хміль. Були представлені сценки з творів С. Лема. Сценарій заходу підготували  доцент Н.Дворницька та  асистент В. Ринда. Він супроводжувався талановитими вокальними виступами А. Циганюк та А. Ясинецької, які вразили присутніх вишуканістю  виконання.
Літературно-музичний захід до 100-річчя Станіслава Лема