22 лютого відбулись настановні конференції з практики для здобувачів  другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання. Керівники від фахових кафедр оголосили завдання та надали методичні рекомендації щодо їх виконання. Методист навчального відділу Наїста О.П. повідомила про терміни практики, перелік звітної документації, порядок захисту звітів. Факультетський керівник практики доцент Білоусова Т.П. ознайомила присутніх із “Правилами щодо організації навчального процесу в закладах освіти на період дії карантину” та іншими Правилами техніки безпеки під час проходження практики, звернула увагу студентів на їх першочергові завдання. Ознайомила з результатами опитування Міністерства освіти і науки України щодо очікувань батьків і оцінки роботи сучасного вчительства.

Розпочалась Виробнича педагогічна практика в закладах загальної середньої освіти III ступеня