17 грудня викладачі кафедри взяли участь у науково-практичній конференції “Методика викладання філологічних дисциплін у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах України”. Під керівництвом доц. Білоусової Т.П. відбулось засідання секції “Інноваційні шляхи та методи викладання слов′янських мов”. Розглянуті питання: вивчення польської інноваційної фразеології (Вишневська Л.Б.), вплив інтерференції на вивчення польської мови як іноземної в україномовному середовищі (Стахнюк Н.О.), роль дисципліни “Специфіка комунікації в інформаційному суспільстві” у формуванні компетентностей студентів (Білоусова Т.П.), роль культурної спадщини у формуванні мовних компетенцій (Ринда В.В.).  В обговоренні доповідей взяла участь В. Свєрщ.

IX регіональна методична конференція