Анкета – за посиланням.

Шановні роботодавці Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка! Університет проводить опитування з метою вивчення якості вищої освіти, наданої випускникам, моніторингу ефективності співпраці з бізнесом та налагодження ефективної комунікації. Результати опитування допоможуть визначити пріоритети вищої освіти та якості освітнього процесу, виявити взаємовигодні форми співпраці К-ПНУ із роботодавцями для покращення практичної підготовки фахівців і формування компетентностей для потреб ринку праці.
Просимо Вас надати відповіді на запитання анкети, які будуть враховуватись виключно в узагальненому вигляді з аналітичною метою для освітніх і наукових потреб. Гарантуємо конфіденційність!

Щиро дякуємо за співпрацю!

ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА