11 жовтня доцент кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Наталія Дворніцька взяла участь у першому засідання Ради Асоціації випускників університету, яка була створена  з метою об’єднання здобувачів вищої освіти, випускників, науково-педагогічних працівників і педагогічних працівників, працівників структурних підрозділів для розвитку Університету Огієнка. збереження та примноження його традицій і духовних цінностей. Під час засідання обрали голову, заступника та секретаря Ради. Головою Асоціації випускників К-ПНУ став випускник факультету фізичної культури Віталій Трушев, триразовий чемпіон Європи та чотириразовий чемпіон світу, почесний громадянин Кам’янця-Подільського (2008). Заступником голови обрали першого проректора, кандидата історичних наук, доцента Володимира Дубінського, а секретарем —  керівника відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету, кандидата історичних наук, доцента Володимира Адамовського. До складу Ради входять координатори від факультетів/інституту, які є випускниками університету та працюють у К-ПНУ.

Наталія ДВОРНІЦЬКА

Засідання Ради Асоціації випускників університету