Анастасія Шаповалова – переможиця мовного конкурсу “Trudny piernik do zgryzienia”

16 березня  2024 року  в рамках проекту “Piernik z solą. Toruńsko-drohobyckie spotkania literackie»,  за фінансової підтримки Національної агенції академічних обмінів (Програма NAWA «Популяризація польської мови», угода № BJP /PJIV2023/I/00030/U ), відбувся мовний конкурс “Trudny piernik do zgryzienia”. Наші студенти-полоністи (спец.

Вікторія Ринда – учасниця курсів підвищення кваліфікації та вебінарів

Упродовж 2019-2024 рр. асистентка кафедри Вікторія РИНДА була учасницею різноманітних курсів підвищення кваліфікації та вебінарів різноманітної тематики: 1) «Онлайн навчання – інноваційна форма сучасної освіти на платформі MOODLE» (Міжнародна фундація науковців та освітян. Люблін, Польща, 09.11-16.11.2020 р.); 2) «Стан і