13 травня 2024 року у рамках співпраці із зовнішніми стейкголдерами до нас завітала випускниця нашого університету, енергійна, креативна та успішна вчителька польської мови Кам’янець-Подільського ліцею √14 – Левицька Тетяна Олегівна. Під час майстер-класу вона розповіла здобувачам вищої освіти про особливості використання сучасних технологій на уроках польської мови, а саме про роботу з відеоматеріалами. Тетяна Олегівна поділилася власними напрацюваннями, які ефективно застосовуються у навчальному процесі, розповіла про створення робочих зошитів на основі мультфільмів. Студенти мали змогу поспілкуватися з учителем -практиком, поставити питання про різні аспекти роботи в школі, джерела натхнення тощо. Дякуємо Тетяні Олегівні за те, що радо поділилася своїм досвідом з майбутніми вчителями! Чекаємо на нові цікаві зустрічі!!!

Майстер-клас від стейкголдера Тетяни Левицької, вчительки польської мови Кам’янець-Подільського ліцею √14