Засідання робочих груп із моніторингу освітньо-професійних програм

В рамках щорічного моніторингу освітньо-професійних програм 9 листопада 2023 р. відбулася зустріч  робочих груп, які проаналізували програми “Середня освіта (Польська мова і зарубіжна література” (2020 р., гарант – доцент Білоусова Т.П.) і “Середня освіта (Мова і література (польська, ангійська) (2021,

Завідувач кафедри Стахнюк Н.О. пройшла підвищення кваліфікації з теми “Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ”

Гарант освітньої програми завідувач кафедри доцент Стахнюк Н.О.,  упродовж вересня-жовтня 2023 року проходила підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників з теми “Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ” і отримала сертифікат учасника.