Narodowe Czytanie – щорічна акція, яка об’єднує людей під час спільного прочитання художніх творів. Вона відбувається під патронатом президента Республіки Польща Анджея Дуди. Читання вже стали традиційними для студентів нашого університету, які навчаються за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (польська) та вивчають польську як другу іноземну мову. 13 жовтня студенти-полоністи 1-4 курсів і магістратури, викладачі, співробітники мали змогу вчергове приєднатися до цього заходу. Твором для спільного читання стала драма Юліуша Словацького «Балладина». Читання пройшли у теплій атмосфері й наповнили присутніх радістю від спілкування з видатною польською літератрою. Учасники отримали відповідні сертифікати. Запрошуємо до вивчення польської мови!

Відбулися щорічні “Національні читання”