Наші викладачі навіть влітку не втрачають можливості вдосконалити свій рівень та підвищити кваліфікацію.

Так, з 1 по 22 серпня старший викладач Наталія Стахнюк проходила навчання у Школі польської мови і культури Сілезького університету в мальовничому містечку Цєшин на польсько-чеському кордоні.

Програма курсу була дуже насичена й присвячена методичним аспектам викладання польської мови як іноземної, але проводилися також заняття з фонетики, орфографії, граматики, історії, літератури та культури Польщі.

Учасники школи мали змогу відвідувати тематичні вечірки, проекції фільмів, долучатися до розмови в рамках дискусійного клубу, представляли культуру своєї країни під час масштабного та грандіозного Вечора народів у центрі міста. Побували на екскурсіях в гори, до стародавнього Кракова. Незабутні враження залишилися в памяті  від страшних концтаборів Аушвіц та Біркенау.

Варто зазначити, що Школа польської мови і культури, директором якої є відома мовознавиця професор Йоланта Тамбор, функціонує вже 29 років. Цього року вона об’єднала рекордну кількість учасників – 221 з 34 країн світу! А курс для лекторів-іноземців організовано вперше на замовлення Національного агентства академічних обмінів.

Наталія Стахнюк у Школі польської мови і культури Сілезького університету