Виховні та профорієнтаційні заходи 2024/25 н.р.
Профорієнтація в школах міста і району
Науково-педагогічні працівники беруть активну участь у профорінтаційних заходах у формі зустрічей з учнями старших класів.
17 жовтня відбулася зустріч з учнями старших класів Кам’янець-Подільського ліцею № 13, де завідувач кафедри слов′янської філології та загального мовознавства, кандидат філологічних наук, доцент Наталія Стахнюк ознайомила з перспективами вивчення іноземних мов. Особливу увагу доповідач приділила академічній мобільності і стажуванням за кордоном, які допомагають здобувачам не лише вдосконалювати знання, але й розширювати горизонти.
Доцент кафедри Наталія Дворніцька взяла участь у колективній поїздці профорієнтаційного спрямування., що відбулася 23 жовтня 2024 року. Викладачі різних факультетів університету виступили перед учнями випускних класів Шатавського ліцею Маківської сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, Іванковецького ліцею Дунаєвецької міської ради Хмельницької області, Миньковецького ліцею Дунаєвецької міської ради Хмельницької області. Доцент Н. Дворніцька ознайомила учнів із загальною інформацією про ЗВО, розповіла про спеціальності, за якими готують фахівців, наголосила на перспективах навчання на факультеті іноземної філології та можливості здобувачів вищої освіти брати участь у міжнародних програмах стажування та академічної мобільності. Н. Дворніцька відповіла на численні запитання школярів, що, зокрема, стосувались позааудиторної роботи на факультеті.
День захисників та захисниць України та День Українського козацтва
До Дня захисників та захисниць України та Дня Українського козацтва студенти 1-го та курсу спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (польська) та викладачі кафедри слов’янської філології та загального мовознавства вшановували пам’ять полеглих за незалежність нашої країни та поклали квіти до меморіалу героям. Пам’ятаємо…
Почесна подяка
Працюємо задля перемоги, виховуємо патріотичну молодь, дякуємо Збройним Силам України!
Виховні та профорієнтаційні заходи 2023/24 н.р.
Запрошуємо охочих приєднатись до засідань до Клубу польської мови
Кожного ВІВТОРКА о 17:00 ми зустрічаємося у Скайпі, щоб поспілкуватися польською – вчимо нові слова та конструкції, вдосконалюємо граматику, пізнаємо польську культуру. Чекаємо на всіх, хто цікавиться Польщею та польською мовою, хто вже трохи володіє (пройшов, наприклад, підручники “Hurrа 1” або “Krok po kroku 1” ). Заняття проводить Моніка Пацукевич, лекторка NAWA, яка з вересня викладає польську мову в нашому університеті. На першій зустрічі члени Клубу говорили про фільм «Sztuczki». Наступна зустріч пбуде присвячена сучасній версії легенди про Вавельського Дракона 🙂 Посилання на клуб польської мови: https://join.skype.com/
Профорієнтація у навчальних закладах міста
У вересні-жовтні 2023 р. завідувач кафедри доцент Стахнюк Н.О. взяла участь у профорієнтаційних заходах, які проходили у школах міста. Під час зустрічей зі старшокласниками Кам’янець-Подільських ліцеїв №13 та №16 розповіла про переваги навчання за освітньо-професійною програмою “Мова і література (польська, англійська), можливості подальшого працевлаштування, відповіла на питання щодо особливостей вступу.
Знайомство першокурсників з історією університету
У вересні університет традиційно відчиняє двері для наших першокурсників та вітає їх у своїй дружній академічній родині. Ближче познайомитися з її багаторічною історією студенти можуть у музеї університету. Так, 13 вересня 2023 року студенти групи Pol1-B23 у супроводі куратора Стахнюк Н.О. відвідали музей, послухали розповідь Паур Ірини про етапи становлення та розвитку університету, оглянули унікальні експонати, документи тощо.
Участь першокурсників у культурно-освітній акції «Я – студент туристичного міста»
18 вересня 2023 року першокурсники спеціальності 014 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (польська) разом із куратором групи Стахнюк Н.О. долучились до культурно-освітньої акції «Я – студент туристичного міста». Під час заходу здобувачі вищої освіти мали нагоду ознайомитися з історією міста, зокрема фортеці – справжньої перлини Кам’янця-Подільського. У квесті, організованому департаментом гуманітарної політики міської ради, наші студенти здобули 2 місце.
Вшанування захисників і захисниць України
У 2023 році Україна вперше вшановувала захисників та захисниць 1 жовтня. Студенти 1-го та 2-го курсів спеціальності 014 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (польська) долучилися до заходів, поклали квіти до меморіалу героям, полеглим за незалежність нашої країни. Пам’ятаємо…
Виховні та прорфорієнтаційні заходи 2022/23 н.р.
26 жовтня 2022 р. відбулася зустріч профорієнтаційного спрямування викладачів різних факультетів КПНУ імені І.Огієнка з учнями випускних класів Кам’янець-Подільського ліцею №13 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області. Від факультету іноземної філології перед майбутніми абітурієнтами виступила доцент Н. Дворніцька, яка ознайомила присутніх з у умовами вступу до університету, особливостями та перспективами навчання на факультеті іноземної філології. Учні отримали рекламну продукцію предметних кафедр.
28 жовтня 2022 р. представники факультетів К-ПНУ відвідали Кам’янець-Подільський ліцей № 9 ім. А.М.Трояна, щоб ознайомити майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями, за якими вони можуть навчатись в нашому університеті, можливостями і перевагами, пов′язаними з отриманням такої освіти. Факультет іноземної філології презентували Оксана Литвинюк – викладач кафедри англійської мови, Тетяна Білоусова – кафедри словянської філології та загального мовознавства. Білоусова Т. розповіла про свій шлях у філологію, познайомила учнів зі спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (польська) – порядком вступу, особливостями навчання, міжнародними програмами, в яких вони можуть брати участь, надала контакти факультету і кафедри, запропонувала звертатись за допомогою і порадою. Вона підкреслила, що студенти спеціальності мають можливість навчатися у носія мови – запрошеного викладача з Республіки Польща, отримати “з нуля” гарне знання польської мови й покращити знання англійської. Порекомендувала підліткам серйозно підійти до вибору майбутнього фаху й запевнила, що викладачі кафедри, факультету, університету всіляко сприятимуть їм у досягненні омріяної спеціальності.
21 вересня 2022 р. у дружньому колі поспілкувались здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська) 2020, 2021 та 2022 років вступу. Познайомилися з 13-ма новачками, які цьогоріч влилися до академічної сім′ї. Другокурсники і третьокурсники поділилися досвідом навчання, дали слушні поради, пообіцяли підтримку і допомогу. Викладачі кафедри доценти Наталія Стахнюк і Тетяна Білоусова запропонували проводити подібні зустрічі, щоб кожен міг почуватися впевнено, захищено, отримував якнайбільше позитивних емоцій у ці нелегкі часи.
12 травня 2023 р. факультет іноземної філології проводив «День відкритих дверей». Через соціальні мережі, офіційні сайти факультету, кафедр, особисте листування на захід були запрошені учні випускних класів і вчителі кам’янецьких ліцеїв, студенти, викладачі, співробітники університету. Програма зустрічі передбачала виступи здобувачів вищої освіти, які розповідали про власний «шлях до професії». Учасники студентського Ораторського клубу також долучилися до спілкування з гостями. Їх промова мала на меті інформувати слухачів про спеціальність 014 Середня освіта (Мова і література (польська), поділитися яскравими враженнями, спонукати випускників поповнити дружню спільноту полоністів. З промовою можна ознайомитися тут: Учасники студентського ораторського клубу долучились до профорієнтації.
30 травня студенти-полоністи з викладачем кафедри Вікторією Риндою мали змогу відчути дух міста, пізнати різнобарвність його культур. За кількістю пам’яток Кам’янець-Подільськй посідає третє місце в Україні після Києва та Львова. Наше місто залишається «молодим і студентським», асоціюється з незалежністю, волею і міццю. Останні дні весни – найкращий час насолодитися його принадами, адже незабаром екзамени і відпочинок. Підсумком екскурсії має стати презентація міста й сіл, з яких походять першокурсники.
Екскурсія до Галереї мистецтв
6 жовтня 2022 р. студенти академічної групи Pol1-B22 під керівництвом куратора Н.І. Дворніцької відвідали Галерею мистецтв м. Кам’янець-Подільський. Співробітник музею Н.Ю. Хомченко провела цікаву екскурсію залами галереї, ознайомивши присутніх з шедеврами живопису, скульптури, іконописного мистецтва. Студенти зі щирою цікавістю роздивлялись творчі доробки українських та зарубіжних митців. Зокрема, велике враження на них справили прекрасно збережене трьохсотлітнє венеціанське дзеркало, меблі з дубу 19 століття з унікальним різьбленням, а також виконані сучасними українськими майстрами «витинанки» та вироби з соломи.
Свято знань-2022
15 вересня 2022 р. в актовій залі університету відбулася урочиста зустріч зі студентами-першокурсниками. Вітальне слово декана факультету А.О. Хоптяр було звернене до майбутніх філологів – учителів іноземних мов, перекладачів, редакторів. Цікаву та корисну інформацію отримали вони від директора бібліотеки Климчук Л.В., керівника відділу міжнародних зв’язків Сторчової Т.В., начальника відділу інформаційних технологій Романюк В.М. Надзвичайно емоційними були промови представників студентського самоврядування. Кураторів академічних груп представила доцент кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Дворніцька Н.І. Після завершення урочистої частини першокурсники знайомились із факультетом та слухали перші в житті університетські лекції.
Дбаємо про безпечне освітнє середовище
7 вересня 2022 р. зі здобувачами вищої освіти 2 і 3 курсів спеціальності 014 Середня освіта Мова і література (польська) було проведено бесіду про безпеку освітнього процесу в умовах воєнного стану. Куратор групи Pol1-b21 Тетяна Білоусова зазначила, що в червні 2022 р. Міністерство освіти та науки України опублікувало лист «Про підготовку до початку та особливості організації освітнього простору в 2022/23 навчальному році», де пріоритетним напрямком у діяльності закладів освіти визначається гарантування безпечних умов навчання та праці для всіх учасників освітнього процесу, а також забезпечення якості освіти, яка буде впливати на перспективи добробуту нинішніх здобувачів освіти, їх родин, громад і країни в цілому впродовж десятиліть. При цьому МОН акцентує увагу на викликах та загрозах, які є реальними для сучасного українського суспільства, зокрема: продовження воєнних (бойових) дій та можливих артилерійських обстрілів в межах окремих територій, загрози ракетно-бомбових ударів та діяльності диверсійно-розвідувальних груп, терористичних актів, можливих руйнувань (пошкоджень) критичної інфраструктури та обмежень у використанні енергоресурсів, комендантської години та загальної мобілізації на всій території країни. Далі Білоусова Т.П. розповіла про алгоритм поведінки під час повітряної тривоги, дала поради студентам, які проживають у гуртожитках.
Завідувач відділу охорони праці і техніки безпеки, кандидат педагогічних наук Чорна О.Г. поінформувала студентів про заходи К-ПНУ щодо створення безпечного освітнього середовища, а потім супроводжувала їх до укриття, де показала шляхи евакуації, місця для навчання тощо.
Зустріч трьох поколінь студенетів-полоністів
21 вересня 2022 р. у дружньому колі поспілкувались здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська) 2020, 2021 та 2022 років вступу. Познайомилися з 13-ма новачками, які цьогоріч влилися до академічної сім′ї. Другокурсники і третьокурсники поділилися досвідом навчання, дали слушні поради, пообіцяли підтримку і допомогу. Викладачі кафедри доценти Наталія Стахнюк і Тетяна Білоусова запропонували проводити подібні зустрічі, щоб кожен міг почуватися впевнено, захищено, отримував якнайбільше позитивних емоцій у ці нелегкі часи.
ЗАНЯТТЯ ГУРТКА “СЦЕНІЧНЕ МОВЛЕННЯ”
18 травня 2022 року здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська) взяли активну участь в занятті гуртка “Сценічне мовлення”, присвяченому сучасній українській поезії. Студенти зі щирим хвилюванням, на високому духовному підйомі читали вірші визнаних метрів української поезії, аматорів, вірші, “писані під обстрілом, кров’ю душі”. Присутні були приємно вражені власними поетичними доробками І. Ягольник, Ю. Бондарчука, В. Сіднюк. Красу, щирість та витонченість творів підкреслювали вишиванки, у які були вдягнені виконавці. Керівник Наталія Дворніцька, завершуючи заняття, нагадала присутнім слова талановитого театрального діяча, українського режисера Л. Курбаса: Поетичне слово у щирому виконанні має незрівнянну силу, особливо в скрутні часи… Воно відновлює Надію, зміцнює Віру, звеличує Любов.
Традиційне Народове Читання
26 вересня 2022 року в онлайн-форматі відбулась традиційна зустріч студентів-полоністів К-ПНУ, викладачів кафедри слов’янської філології та загального мовознавства з учнями Інформатичного Технікуму міста Торунь (Республіка Польща). Цікаве й корисне спілкування пройшло в рамках щорічних Народових Читань, які цьогоріч були присвячені творчості Адама Міцкевича. Учасники читали та обговорювали поезії з відомого збірника “Балади і романси”, що возвеличують боротьбу за суверенітет і незалежність країни. Для України, яка сьогодні виборює право на незалежність і життя, поезія Міцкевича дуже близька і важлива.
Модератором зустрічі була пані Алєксандра Столярчик – колишній викладач кафедри за програмою NAWA. До читання долучились також пані директор Інформатичного Технікуму Кінґа Халєцька, завідувачка кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Наталія Стахнюк та асистент Вікторія Ринда. Дякуємо всім учасникам за підготовку і сподіваємось на подальші творчі зустрічі.
Профорієнтація триває
Наталія Дворницька, доцент кафедри слов′янської філології та загального мовознавства, заступник декана з виховної роботи, взяла участь у двох колективних поїздках до м. Хмельницький з метою профорієнтації випускників закладів загальної середньої освіти. Виступила перед старшокласниками НВК №10, 7, СЗОШ №1, 29, ліцею №15. Також викладачі університету розповіли про навчання в К-ПНУ за різними спеціальностями учням випускних класів НВК №2 і №9, ЗОШ №14, СЗОШ №8 і №12. Майбутні абітурієнти були ознайомлені з освітніми програмами, за якими вони можуть навчатись у нашому університеті, а також із тими можливостями і перевагами, які надає отримання диплому К-ПНУ імені Івана Огієнка. Чекаємо на навчання! Разом до успіху!
Виховні та прорфорієнтаційні заходи 2021/22 н.р.
Вшанування захисників і захисниць України
13 жовтня 2021 р., напередодні свята, студенти-полоністи та науково-педагогічні працівники кафедри вшанували загиблих воїнів покладанням квітів до пам′ятного знаку біля військового училища, і висловили щиру подяку тим, хто сьогодні береже спокій Вітчизни.
Виховний захід “СТОП БУЛІНГ”
13 жовтня 2021 р. здобувачі вищої освіти групи Pol1-B21 взяли участь у виховній годині “Стоп булінг”, яку провела магістрант Ольга Михайлюк. Цікава інформація, ігри, акція “Рука допомоги” переконали майбутніх учителів не бути байдужими до серйозної суспільної проблеми.
Відкриття Центру польської мови та культури
24 вересня 2021 р. відбулась надзвичайно важлива подія не лише для наших полоністів, але й для Кам′янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, всіх поціновувавчів польської мови і культури. На базі кафедри слов′янської філології та загального мовознавства урочисто відкритий Центр польської мови і культури. У заході взяли участь вельмишановні гості: віце-консули Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці Бартош Шеліга та Йоанна Шеліга, єпіскоп Леон Дубравський, ксьондз Роман Тваруг. Університет представляли ректор Сергій Копилов, керівник відділу міжнародних зв′язків Тетяна Сторчова, декан факультету іноземної філології Алла Хоптяр, завідувач кафедри слов′янської філології та загального мовознавства Наталія Стахнюк, а також ініціаторка створення Центру – доцент кафедри і лекторка NAWA Барбара Янушкєвіч. Маємо надію, що діяльність Центру сприятиме поширенню знань про польську мову і культуру в нашому регіоні.
Знайомимо випускників з факультетом іноземної філології та спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (польська)
21 вересня 2021 р. Дворницька Н.І., доцент кафедри, заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи, взяла участь у зустрічі з учнями Камянець-Подільських ЗОШ №17 та НВК №14. Учні були ознайомлені з різними аспектами роботи факультету, з освітньо-професійними програмами, за якими навчаються здобувачі вищої освіти. Дізнались про можливості, які надає молоді навчання на факультеті іноземної філології, та перспективи працевлаштування.
За сприяння доцента кафедри Барбари Янушкєвіч часопис “Слово польське” 1 червня 2021 року опублікував статтю “Zaproszenie na studia polonistyczne do Kamieńca Podolskiego“, з якою можна ознайомитись ТУТ.
ОБИРАЙ ПОЛЬСЬКУ! МОТИВАЦІЙНИЙ РОЛИК
ЧЛЕНИ КАФЕДРИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО СТВОРЕННЯ І РОЗПОВСЮДЖЕННЯ РЕКЛАМНОГО БУКЛЕТУ ПРО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ
014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МОВА І ЛІТЕРАТУРА (ПОЛЬСЬКА, АНГЛІЙСЬКА)
Профорієнтація у навчальних закладах Тернопільської області
Заступник декана з профорієнтаційної роботи, доцент кафедри Наталія Дворницька взяла активну участь у колективній поїздці профорієнтаційного спрямування до навчальних закладів Тернопільської області. Під час поїздки викладачі, представники різних факультетів університету, виступили перед учнями 10-11 класів шкіл селища міського типу Мельниця-Подільська, с. Кривче, с. Гермаківка, с. Іване-Пусте, с. Дзвинячка і презентували можливості та переваги навчання в К-ПНУ ім. І. Огієнка. Н. Дворницька, висвітливши різні аспекти роботи факультету та предметних кафедр, акцентувала увагу на програмах освітніх можливостей для майбутніх студентів, перспективах участі в міжнародних програмах академічної мобільності Erasmus, DAAD, NAWA.
Виховні та прорфорієнтаційні заходи 2020/21 н.р.
Профорієнтація у навчальних закладах Кам′янця-Подільського
Викладачі кафедри асистент Ринда В.В., доцент Дворницька Н.І., доцент Стахнюк Н.О. з метою профорієнтації провели зустрічі з учнями випускних класів Довжоцького НВК, НВК № 16, Кам′янець-Подільського ліцею. Розповідали про аспекти роботи факультету та кафедр, представляли освітні програми для майбутніх студентів, перспективи участі в міжнародних програмах академічної мобільності Erasmus, DAAD, NAWA.
Зустрічі з першокурсниками факультетів іноземної філології, української філології та журналістики з метою орієнтації щодо вибору польської мови як другої іноземної
23 листопада та 7 грудня 2020 року відбулись зустрічі науково-педагогічних працівників кафедри зі здобувачами вищої освіти першого року навчання, які мають обрати другу іноземну мову. В режимі онлайн-конференцій студенти були ознайомлені з перевагами та можливостями, яких надає вивчення польської. Дізналися про численні міжнародні проєкти, в яких можуть брати участь, про здобутки студентів, які вже вивчають цю мову, почули про їх позитивний досвід. З презентацією ОБИРАЙ ПОЛЬСЬКУ! можна ознайомитись за активним посиланням.
ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
13 серпня 2020 року студенти-полоністи і викладачі кафедри Дворницька Н.І. та Ринда В.В. взяли участь у флешмобі, присвяченому Дню Незалежності України. На валах Старої фортеці учасники створили «живу карту» країни, символізуючи єднання усіх її територій. Флешмоб став частиною телемарафону, який транслюватиметься в телешоу «Ранок з Україною» 24 серпня. З прийдешнім святом!
Творчий вечір професора Семена АБРАМОВИЧА
В елегантну, витончену та містичну атмосферу Поезіі, Музики і графічного Малюнку занурив слухачів творчий вечір Семена Абрамовича, справжнього поета, прозаїка, перекладача, доктора філологічних наук, професора, академіка НАН ВО України, завідувача кафедри слов’янської філології та загального мовознавства факультету іноземної філології К-ПНУ імені Івана Огієнка.
Яскрава жінка, оперна співачка Олена Гончарук, солістка Національної опери України, подарувала незабутні миті українського, італійського та німецького класичного оперного репертуару.
Дмитро Бурага, поет, вчений та книговидавець, член Національної спілки письменників України поділився із слухачами рядками власних поезій та презентував факультету книги з власної колекції.
Щиро вдячні Смену Абрамовичу та гостям вечора за можливість долучитись до Прекрасного у найяскравіших його проявах!
Святковий концерт до Дня студента
14 листопада 2021 року з нагоди Дня студента в актовій залі головного корпусу університету відбувся святковий концерт. Організатор концерту – доцент кафедри, заступник декана факультету іноземної філології з виховної роботи Наталія Дворницька. У святі взяли участь і студенти інших факультетів.
Лунали молодіжні пісні, поетичні твори, присутні насолодились мистецтвом бального та сучасного танцю, дізнались про історію світових університетів, еволюцію вищої освіти в Україні. Номери концерту виконувались різними мовами, зокрема, українською, польською, німецькою. Час промайнув непомітно, але присутні встигли отрималти багато позитивних емоцій від побаченого та почутого.
Виховні та прорфорієнтаційні заходи 2019/20 н.р.
“Національне читання – 2019”. Студенти-полоністи читають польські новели
Доброю традицією на факультеті іноземної філології стало Національне Читання, що вчергове відбулося 13 листопада 2019 року і було присвячене 101 річниці Відновлення Незалежності Польщі.
Вперше акція «Національне читання» організована президентом Польщі у 2012 році. Акцію започаткувало спільне читання «Пана Тадеуша» Адама Міцкевича. У 2013 році по всій Польщі читалися твори Александра Фредра, а в наступних роках – «Трилогія» Генрика Сенкевича і «Лялька» Болеслава Пруса.
Цього року президентська пара обирала твори з понад ста пропозицій, які надійшли до канцелярії. «Це класика польських новел, і саме таку назву буде мати цьогорічне Національне читання», – наголосив президент.
У суботу, 7 вересня, громадяни Республіки Польща спільно прочитали вісім новел Елізи Ожешко, Марії Конопницької, Болеслава Пруса, Владислава Станіслава Реймонта, Стефана Жеромського, Генрика Сенкевича, Генрика Жевуського та Бруно Шульца.
Кафедра слов’янської філології та загального мовознавства долучилася до читань і стала організатором заходу в нашому університеті, вищезгадані твори читали студенти груп, які вивчають польську як першу та другу іноземну (за вибором).
Ініціатором проведення таких читань зі студентами-полоністамим впродовж декількох років є старший викладач кафедри Наталія Олександрівна Стахнюк. Маємо сподівання, що події такого формату надалі будуть радувати студентів і викладачів популяризацією польської літератури та служитимуть їх особистісному розвитку.
Музика і осінь…
Що може бути чарівнішим, ніж органний концерт у запорошеному листям місті? Тим паче, якщо органіст – Віктор Лияк, відомій у світі виконавець із Варшави (Польща), професор, доктор гуманістичних наук!
28 вересня 2019 р. студенти, що вивчають польську мову як першу і другу іноземну, разом із викладачами кафедри слов’янської філології та загального мовознавства відвідали Кафедральний костел святих апостолів Петра і Павла, де прослухали неперевершений концерт із творів Баха, інших класиків органної музики та сучасних композиторів. Отримали незабутні враження, познайомилися з Метром і навіть зробили спільну світлину. Музика вічна, і долучатися до неї в такому виконанні – щаслива можливість, якої не варто втрачати!
День відкритих дверей факультету
15 лютого 2020 року факультет іноземної філології мав честь вітати потенційних абітурієнтів в стінах столітнього У
ніверситету Огієнка.
На зустріч завітало близько ста школярів, зацікавлених у подальшому вивченні іноземних мов (англійської, німецької, польської).
Гімн студентів Gaudeamus, вітальне слово декана та інформативно-творча презентація діяльності факультету за напрямами навчальної, наукової, виховної та міжнародної діяльності створили позитивну атмосферу, яка панувала в актовій залі університету впродовж заходу.