12 травня студенти групи Pol1-B16 з керівником доц. Стахнюк Н.О. за присутності декана факультету доц. Хоптяр А.О. провели онлайн-захист Педагогічної практики в ЗНЗ (виробничої), яка проходила у 2 етапи. Перший – за ініціативи і при всебічній підтримці запрошеного лектора Барбари Янушкєвіч – відбувся у м. Ярослав (Республіка Польща). Практиканти мали змогу ознайомитись із особливостями викладання полоністики носіям мови, порівняти польську та українську системи освіти, збагатитись методичними знаннями та позитивними враженнями. Студенти висловили схвальну оцінку такої форми роботи, наголосили на тому, що спілкування з польськими колегами й учнями збагатило хз неоціненним досвідом, що допоможе їм у майбутній професійній діяльності.

На другому етапі – у НВК № 13 (м. Кам′янець-Подільський) – здобувачі вищої освіти продемонстрували свої уміння й навички, проводячи уроки та позаурочні заходи з польської мови у 5-9 класах. Вони розповіли одногрупниками і керівникам про результати праці, обговорили власні здобутки та труднощі, з якими стикались, висловили пропозиції щодо покращення організації практики. Захист – попри незвичну форму спілкування – пройшов конструктивно, всі здобувачи вищої освіти отримали мотивовану оцінку своєї праці.