23 листопада на платформі Google Meet викладачі кафедри та студенти, які вивчають польську мову як першу і другу іноземну, розповіли першокурсникам спеціальності 014 Мова і література (англійська) про можливості та переваги вивчення ПОЛЬСЬКОЇ мови як другої іноземної. Аудиторія почула щирі та цікаві розповіді учасників міжнародних програм, культурних і освітніх заходів, що відбувались у Польщі та в Україні. Переглянули презентацію зі світлинами й відеофрагментами. Поспілкувалася з  викладачами Стахнюк Н.О., Янушкєвіч Б., Дворницькою Н.І., Білоусовою Т.П., Риндою В.В., Вишневською Л. Б., які розповіли про власні підходи до викладання дисциплін, виховання молоді, висловили надію на подальшу плідну співпрацю. Всі учасники зустрічі задоволені її перебігом, а про результати судитимемо згодом!

Онлайн-зустріч із першокурсниками з приводу вибору другої іноземної мови