Після довгої перерви, повязаної з карантином, відновив свою діяльність студентський Ораторський клуб. Відбулося дві доповіді, які виголосили студентки 2 курсу факультету іноземної філології. Перша –  «Музика в моєму житті» (Руданець М.В.), була про те, що допомагає дівчині долати хандру, надихає на творчість, дає сили і створює відчуття свята (95 балів зі 125 можливих). Друга – «Наодинці з собою (психологічні аспекти самоізоляції)» (Нетеча Є.О.). Виходячи з «концепції стресу Ганса Сельє», дівчина розповіла про наслідки самоізоляції, описала психологічний «глухий кут», у який потрапляє непідготовлена людина, та поділилася особистим досвідом виходу з нього: Залишайтесь позитивними! (96 балів) Детальніша інформація – в газеті “Студентський меридіан”. Долучайтесь до роботи нашого клубу!

Засідання Ораторського клубу 24 вересня 2020 року