День 27 лютого 2020 року став «межовим» для нашого університету: відбулись вибори ректора, в результаті запеклої боротьби переміг професор Копилов С.А., тож вітаємо його! Межі визначали і учасники студентського Ораторського клубу. Межі толерантності та межі літературної української мови. Поговорили про те, як розмежувати толерантність і терпимість, вседозволеність, дурний смак у мистецтві (оратор працівниця Міжнародного відділу, аспірант Ольга Паламар).  Обсудили об’єктивні та суб’єктивні причини, сфери побутування, наслідки та перспективи суржикізації мовлення (Тетяна Білоусова, керівниця клубу).  Запрошуємо всіх охочих долучатись до наших засідань, наступне відбудеться 19 березня о 16-00 в аудиторії № 206 головного корпусу університету.

Засідання Ораторського клубу 27 лютого 2020 року