23-24 листопада 2019 року ст. викладач кафедри Стахнюк Наталія взяла участь в освітній конференції для викладачів польської мови як іноземної «Обираю польську: Інновації у навчанні польської мови в Україні». Організатори заходу – Генеральне Консульство Республіки Польща у Вінниці та Інститут національної пам’яті Польщі.

Протягом двох насичених днів учасникам конференції було запропоновано кілька майстер-класів на різноманітну тематику: «Підготовка та проведення квестів», «Використання настільних ігор на заняттях польської мови», «Професійне вигорання вчителів», «Методи роботи з текстом» тощо. Це збагатило присутніх актуальними знаннями та вміннями, стало стимулом для подальшого професійного розвитку.

Освітня конференція для викладачів польської мови як іноземної «Обираю польську: Інновації у навчанні польської мови в Україні»