Важливою подією для викладачів кафедри слов’янської філології та загального мовознавства – старшого викладача Стахнюк Н.О., асистента Ринди В.В., доцента Барбари-Анни Янушкєвіч – стала участь у науково-методичному семінарі, організованому Товариством “Спільнота польська” у місті Жешув. До заходу долучилась і представник міжнародного відділу університету Л. Коновальчук.

Учасники семінару отримали цінний досвід завдяки докторові історичних наук, професорові Жешівського університету Анджею Бонусяку, який підкреслив цінність історичних, регіональних, географічних, фольклорних аспектів при вивченні польської мови.

“Двомовність і стандартизація” – такий семінар провів доктор Рафал Мазур. Присутні мали можливість практично виконати декілька завдань з аудіювання, читання, письма, граматичні вправи.

Доктор гуманітарних наук Барбара-Анна Янушкєвіч провела семінар “Вибрані питання методики активізації навчання польської мови”, дякуючи якому учасники мали можливість розширити знання і застосувати на практиці деякі прийоми, що активізують навчальну діяльність.

Розглядались питання подальшої співпраці, шляхи впровадження набутого досвіду в практику викладання польської мови в Україні.

Науково-методичний семінар товариства “Спільнота польська” у м. Жешув